Vyladíme váš styl,
navíc bez nákupů!

Nákupní služba pro muže. Zkušená stylistka vám vybere oblečení dle vašeho stylu, vkusu, velikosti a rozpočtu. Vše vám zašle spolu s návodem přímo domů. A platíte jen za to, co si ponecháte.

Budete vypadat skvěle. A ušetříte čas.

Jak to funguje

Jak to funguje

1

Krátký telefonát se stylistkou

2

Stylistka vám vybere oblečení na míru

3

Genster Box je zdarma doručen až k vašim dveřím

4

Platíte jen za to, co si ponecháte

5

Pokud něco vracíte, tak vždy zdarma přes Zásilkovnu

Genster Box

Telefonát se stylistkou

6-8 kousků

vybraných stylistkou vám na míru

Platíte jen za to, co si ponecháte

Doprava zdarma

Chci Genster Box

Media a partneři

Co řekli naši klienti

Nesmierne vám ďakujem za možnosť vyskúšať vašej užasnej služby Genster. Nickovi sa to tak páčilo, bol nadšený, dokonca mal módnu prehliadku u nás doma, pred 3 sestrami, a fakt sme uznali, že to je pecka. Po prehliadke, vyskúšal všetky kombicacie podľa návodu. Bol fešák, fakt mu to slušelo u všetkého!

Martina

zpěvačka a manželka Nicka

Hezký den Gensterky,
předně Vám chci poděkovat za zásilku. Je pro mě až překvapení, jak je celý projekt skvělý. Jsem nadšený z přístupu, fungování a způsobu provedení. Držím palce!

Tomáš

ředitel PR agentury

Můj styl se vyvíjel jako moje tvorba webových stránek – zprvu praktické využití, následně pak zaměření na přitažlivost. Genster mi v prvé řadě vyřešil nechuť k nákupům. Dále mě baví ten moment překvapení - máte chuť rovnou udělat módní přehlídku! Ale nejvíce se mi líbí osobní vztah s Genster stylistkou. Zná mě a podle toho ten box taky vypadá.

Tomáš

Good Data

Co mě na Gensteru baví? Nejvíce asi ta příležitost vyzkoušet si kousky, které bych v obchodě normálně přešel, jelikož by mě na první pohled nezaujaly (způsobeno nulovou představivostí a mizivým vkusem)! Je to pro mě taková hra! Samozřejmě i ta chlapská lenost hraje svoji roli. Dalo by se také říct, že Genster ve mně způsobuje jakýsi placebo efekt, kdy se podvědomě cítím lépe, protože mi oblečení vybírá zkušená stylistika, která své práci rozumí.

Vojtěch

Brand Marketing Manager